Gdzie leży tajemnica najstarszej, nieprzerwanie działającej, rodzimej wytwórni porcelany?

Zapraszamy do odwiedzenia manufaktury i odkrycia jej sekretów.

Dzięki wizycie w naszej fabryce poczują Państwo klimat kultowej manufaktury, który jest pielęgnowany od 230 lat. Poznacie serdecznych ludzi tworzących to miejsce, którzy z pasją i miłością tworzą porcelanowe dzieła sztuki doceniane nie tylko w kraju, jak i za granicą.

Dziś Polskie Fabryki Porcelany tworzą trzy marki: „Ćmielów”, „Chodzież” i „Ćmielów Design Studio”. Każda z nich prezentuje inne oblicze porcelany. Przekonają się Państwo na własne oczy, jak wszystkie linie produkcyjne łączą w sobie staranność z najwyższą jakością wykonania w zachowanym – niemalże bez zmian do dzisiejszych czasów – procesie produkcyjnym.

Do odwiedzin w naszej manufakturze szczególnie zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe, gimnazja, licea, koła plastyczne, zorganizowane grupy studenckie.

CENNIK:

Wycieczki w formie podstawowej-każdy uczestnik po zakończeniu wycieczki odbiera pamiątkowy kubek w sklepie firmowym.

  • Grupa do 10 osób –50 zł/osobę;
  • Grupa 10 osób i powyżej –25 zł/osobę;

Wycieczki połączone z warsztatami malarskimi –własnoręcznie zdobione kubki są wysyłane zbiorczo na wskazany przez uczestników wycieczki adres.

  • Warsztaty malarskie płatne dodatkowo –25 zł/osobę

CZAS ZWIEDZANIA

Zwiedzanie zakładu – 1,5 – 2 godz. Warsztaty malarskie dodatkowo – 0,5 godz.

Wszystkie pytania oraz zgłoszenia do zwiedzania terenu Zakładu Pracy Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. prosimy kierować na mail sekretariat@porcelana.com.pl

REZERWACJA TERMINU e-mail: dkj@porcelana.com.pl; tel.: 882 075 010