menu

Certyfikaty i Nagrody

Firma Roku 2019

27 lutego 2020 w Regent Warsaw Hotel, Certyfikacja Krajowa ogłosiła listę laureatów kolejnych edycji ogólnopolskich programów branżowych: Firma Roku, Produkt Roku, Best Health&Beauty, Placówka Oświatowa Roku.
Wśród tegorocznych laureatów znalazły się Zakłady Porcelany Stołowej “LUBIANA” S.A . Wyróżnienie w imieniu Spółki odebrał Pan Prezes Zbigniew Andrzejewski.
FIRMA ROKU to najbardziej wiarygodny certyfikat dla biznesu w Polsce. Ideą Programu jest nominacja, weryfikacja i finalnie wybór najlepszych podmiotów, produktów i usług w Polsce.

GRYF MEDIALNY

Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy” – NAGRODA SPECJALNA ZA WIZJONERSTWO I KONSEKWENCJĘ W TWORZENIU ORAZ ROZWOJU EKOSYSTEMU WSPÓŁPRACY NOWYCH TECHNOLOGII I BIZNESU

TOP PRODUKT POMORSKIE 2018 - FASON DAISY

„„TOP Produkt Pomorskie” organizowany jest przez „Dziennik Bałtycki” . W tym czasie, w poprzednich edycjach zaprezentowano tysiącom czytelników i setkom tysięcy internautom już kilkaset produktów oraz usług wywodzących się z Pomorza. Pomorskie produkty i usługi
biorące udział w konkursie oceniła kapituła składająca się z przedstawicieli biznesu, organizacji branżowych, urzędu marszałkowskiego i redakcji „Dziennika Bałtyckiego”.”

POMORSKI PRACODAWCA ROKU 2018

Nagroda specjalna w kategorii : „za podnoszenie kwalifikacji pracowników”

Design Dla Konesera 2018

Gala plebiscytu „Design dla Konesera 2018” odbyła się 22 listopada w Hotelu Bellotto. W zabytkowych wnętrzach dawnego Pałacu Prymasowskiego zwycięzcy odebrali inspirowane formą totemu statuetki zaprojektowane przez Kosmos Projekt. Partnerem strategicznym gali były targi Warsaw Home Expo, partnerami zaś marki Yamaha, Jaguar, Dallmer i Spectra Lighting.

LIDER KONKURENCYJNOŚCI 2017

„Zorganizowany przez Polską Agencję Przedsiębiorczości w Zielonej Górze,
w dniach 26 – 27 października 2017 r. – V Polski Kongres Przedsiębiorczości odbył się pod hasłem „Państwo XXI wieku. Gospodarka oparta na wiedzy”.
Podczas Kongresu odbyło się wręczenie wyróżnień dla polskich firm. Lubiana SA otrzymała wyróżnienie w kategorii LIDER KONKURENCYJNOŚCI 2017.”

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2022 r.”

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany.”

X