menu

HoReCa
Dla profesjonalistów

mobile-bg
brand-logo

HoReCa to przede wszystkim segment biznesowy, łączy w sobie głównie obiekty hotelarskie oraz gastronomiczne. Obszar ten jest szczególnie wymagający i stawia szereg wyzwań dla przedsiębiorców. Porcelana Lubiana stara się sprostać tym oczekiwaniom. Najnowsza kolekcja Premium Chef sygnowana pięcioma gwiazdkami jakości adresowana jest do profesjonalnych szefów kuchni i wszystkich zawodowców. Zarówno wytrzymałą, jak i posiadającą wiele walorów estetycznych porcelanę można odnaleźć w najnowszym katalogu marki - HoReCa 2020. Każdy z klientów biznesowych znajdzie w nowej ofercie coś dla siebie niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, mając do dyspozycji szeroką gamę uniwersalnych produktów.

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2022 r.”

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany.”

X