menu

Certyfikaty i nagrody

Must Have 2018

Filiżanka XL została wyróżniona w plebiscycie MUST HAVE organizowanym prze Łódź Design Festival, prezentującym najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim projektowaniu.

Produkt zostanie zaprezentowany podczas plebiscytu Łódź Design Festival w dniach 19-27 maja 2018. To nie pierwszy raz kiedy Ćmielów Design Studio może pochwalić się tak honorowym utytułowaniem.

StandOUT - Ambiente 2018

Z ogromną radością pragniemy podzielić się wiadomością, iż Ćmielów Design Studio dostał Wyróżnienie Honorowe w prestiżowym konkursie StandOUT. Ambiente 2018 na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.

To dla nas wielki zaszczyt! Jest nam niezmiernie miło, ponieważ nieustannie pragniemy wypełniać świat sztuką i dobrym designem, a takie wspaniałe inicjatywy pomagają nam realizować naszą misję.

Solution 2018 dla zestawu System

Ćmielów Design Studio słynie z projektów prezentujących współczesne oblicze porcelany, którym zachwycają się koneserzy sztuki na całym świecie. Najnowsza propozycja od CDS, rewolucyjny koncept System, został wyselekcjonowany w międzynarodowym konkursie Solution 2018 odbywającym się w ramach targów Ambiente we Frankfurcie. Nowoczesna forma, a zarazem praktyczny design urzekł kuratorów wystawy, Sebastiana Bergne i Nicolette Naumann.

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2022 r.”

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany.”

X