Zwiedzanie fabryki

Zapraszamy do odwiedzenia manufaktury i przekonania się, gdzie leży tajemnica najstarszej, nieprzerwanie działającej, rodzimej wytwórni.


Zwiedzanie Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A.

Dzięki wizycie w naszej fabryce poczują Państwo klimat kultowej manufaktury, który jest pielęgnowany od 226 lat. Poznacie serdecznych ludzi tworzących to miejsce, którzy z pasją i miłością tworzą porcelanowe dzieła sztuki doceniane nie tylko w kraju, jak i za granicą.
Dziś Polskie Fabryki Porcelany tworzą trzy marki: „Ćmielów”, „Chodzież” i „Ćmielów Design Studio”. Każda z nich prezentuje inne oblicze porcelany. Przekonają się Państwo na własne oczy, jak wszystkie linie produkcyjne łączą w sobie staranność z najwyższą jakością wykonania w zachowanym – niemalże bez zmian do dzisiejszych czasów – procesie produkcyjnym.
Do odwiedzin w naszej manufakturze szczególnie zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe, gimnazja, licea, koła plastyczne, zorganizowane grupy studenckie.
Wszystkie pytania oraz zgłoszenia do zwiedzania terenu Zakładu Pracy Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. prosimy kierować na mail sekretariat@porcelana.com.pl

Pliki do pobrania