Wyraź siebie za pomocą nowych kolekcji marki Ćmielów

Klasycznie piękna porcelana to element, który powinien pojawić się w wystroju każdego domu. Warto jednak zadbać o to, by pasowała do naszego indywidualnego stylu. Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszła istniejąca od 230 lat marka Ćmielów, tworząc dwie zupełnie nowe odsłony eleganckiej kolekcji Sofia.

Styl boho z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności. Nie powinno to jednak nikogo dziwić – stanowi niezwykłą mieszankę, która pozwala na wyrażenie siebie i własnego stylu w kreatywny i estetyczny sposób. Dlaczego więc nie przenieść jego cząstki do swojego mieszkania? W tej roli doskonale sprawdzą się nowe kolekcje marki Ćmielów, które wpasują się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza.

Sofia Lazurowa to niezwykłe połączenie codziennej elegancji i artyzmu. Zachwyca delikatną barwą, stanowiąc interesujący akcent kolorystyczny w każdej przestrzeni.

Sofia Księżycowa nawiązuje do minimalizmu i niewychodzących z mody odcieni szarości. To przyjemna alternatywa dla białych serwisów, która urozmaici każde wnętrze.

Piękne, pastelowe barwy nadają porcelanie szyku, jednocześnie nawiązując do motywów stylu boho. Wyjątkowy relief podkreśla subtelność zastawy i urzeka wdziękiem wszystkich, którzy cenią sobie estetykę. Wybierając między dwoma wyjątkowymi kolekcjami, z łatwością można dobrać serwis pasujący do naszych gustów.

Lazurowa i Księżycowa kolekcja sprzedawane są na sztuki – skompletowanie pożądanego serwisu jest więc niebywale proste. Elementy można łączyć, wybierając spośród filiżanek, spodków, kubków, półmisków, salaterek, talerzy oraz rawierów.

Porcelanę Sofia charakteryzuje funkcjonalność. Doskonale nadaje się do użycia w zmywarkach oraz kuchenkach mikrofalowych, ponieważ została wykonana metodą kolorowego szkliwienia. Pozwala to cieszyć się niezwykłym kolorem przez długie lata użytkowania i zapewnia odporność serwisu na czynniki zewnętrzne, w tym zarysowania.

Sofię Lazurową oraz Księżycową można nabyć na stronie porcelana.pl