Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w roku. Są one czasem miłości i radości, niosą ze sobą ciepły klimat rodzinnego szczęścia. Jak wiadomo, punktem kulminacyjnym w każdym domu, zaraz po ukazaniu się Pierwszej Gwiazdki, jest wigilijny obiad. Idealnym dopełnieniem dwunastu wspaniałych potraw, palących się świec oraz pięknie udekorowanej choinki będzie dobrze dobrana, polska porcelana.

Polska Grupa Porcelanowa proponuje swoim klientom trzy kolekcje, które idealnie wpiszą się w świąteczny klimat. Jedną z nich są „Gwiazdki” oferowane przez markę Chodzież. Jest to dostępny przez cały rok model „Yvette”, który ozdabiają szaro-srebrne płatki śniegu. Ten delikatny wzór całkowicie zmienia wygląd zestawu porcelanowego. Z uwagi na zimowe motywy można go używać nie tylko z okazji Bożego Narodzenia. Tak piękne talerze czy filiżanki na pewno zrekompensują swoim posiadaczom brak prawdziwego śniegu, który można coraz rzadziej oglądać.

       

Kolejna propozycja, to kolekcja „Holly” dostępna w Ćmielowie. Jest zdecydowanie bardziej ozdobna, a jej wzór konkretnie wiąże się ze świętami. Projekt utrzymany jest w czerwono-złotej kolorystyce, gdzieniegdzie występują także elementy zielonego ostrokrzewu. Jest to bardzo klimatyczny model, który z pewnością zachwyci wszystkich gości i wprowadzi niepowtarzalny klimat. Z taką zastawą każde święta będą niezapomniane i wyjątkowe.

Zupełnie wyjątkowym zestawem jest świąteczne wydanie modelu Stone Age”, dostępnego w Lubianie, noszące nazwę „Ho, ho, ho”. Zostali na nim przedstawieni najwierniejsi pomocnicy Świętego Mikołaja – skrzaty. Jest to łapiąca za serce kolekcja, odpowiadająca na obecne zainteresowanie tymi małymi, słodkimi stworzeniami. Jest utrzymana w kolorystyce czerwieni i szarości, a subtelna złota oprawa wokół dodaje uroku. Podkreśla także charakterystyczny kształt modelu, który nawiązuje do struktury kamienia.