NOWOŚĆ! Margaret Magiczny Ogród G665

Nowość od Porcelany Ćmielów!

Kolekcja Margaret Magiczny Ogród to ukłon w stronę tradycji. Historyczna linia ćmielowskiej porcelany została odtworzona na podstawie klasyka stworzonego przez Wincentego Potackiego w 1976 roku. Dziś stanowi ważną część w ofercie sklepu porcelana.pl.

Letnia aura jest coraz bardziej wyczuwalna, więc zaadaptowaliśmy serwis do najnowszych, wakacyjnych trendów. Dekorację tworzy kwitnąca roślinność z połyskującymi akcentami oraz  motyl upiększony wysokokaratowym złotem. Każdy element kolekcji przywodzi na myśl ciepłe, letnie poranki spędzone przy filiżance owocowej herbaty, wśród śpiewu ptaków i zapachu kwitnących drzew.  

Ta wyjątkowa linia porcelany stanie się wyborem wielu klientów, którzy wykorzystają ją podczas uroczystości w ogrodzie czy sezonowych posiłków w gronie najbliższych.

Kliknij tutaj by poznać szczegóły produktów

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2022 r.”

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany.”

X