Czas na podsumowanie Ambiente 2020

Czas na podsumowanie Ambiente 2020! Największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie odbyły się w dniach 07-11 luty 2020 we Frankfurcie nad Menem.
Tegoroczna edycja wydarzenia obfitowała w wiele emocji dla naszych marek. Przedstawiliśmy szerszemu gronu premierowe fasony – ćmielowskie Margaret oraz chodzieskie City. Bogata oferta Polskich Fabryk Porcelany spotkała się z dużym zainteresowaniem odwiedzających stoisko.

Wyjątkowym momentem targów była prezentacja unikalnego projektu – kolekcji filiżanek powstałych z okazji jubileuszu ponaddwustuletniej tradycji Porcelany Ćmielów. Limitowana porcelana została wyprodukowana w symbolicznej liczbie 230 sztuk. Chcemy stale podkreślać, że od lat produkujemy najpiękniejsze wyroby dla Konesera, a wiele naszych elitarnych serwisów ma wartość kolekcjonerską. Targi Ambiente okazały się idealnym tłem do uświetnienia tak ważnego momentu istnienia marki.

Ważnym aspektem dla Polskiej Grupy Porcelanowej jako wystawcy była filozofia zrównoważonego prowadzenia biznesu. Na wydarzeniu wystąpiliśmy jako Eco Friendly Company. Oznacza to, że w procesie produkcji szczególną uwagę przykładamy do wpływu, jaki codziennie mamy na środowisko naturalne
Co poza tym? Jak zawsze – trendy, nowości i międzynarodowe towarzystwo!

Zobaczmy tegoroczne Ambiente w liczbach. W tym roku swój akces zgłosiło się 4.635 wystawców z 93 krajów. Na targach pojawiło się około 108.000 kupców z blisko 160 krajów, którzy chcieli pozyskać inspiracje i poznać produkty spełniające oczekiwania współczesnych klientów.
Kolejna edycja Ambiente odbędzie się w dniach 19-23 lutego 2021.
Zapraszamy!

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2022 r.”

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany.”

X