Ćmielów Design Studio podbija światowy rynek sztuki

Szanowni Państwo
Studio projektowe, z Markiem Cecułą na czele, tworzy markę dedykowaną osobom poszukującym dobrego, współczesnego wzornictwa. Kolekcje, wychodzące spod rąk designerów, prezentują nowe oblicze porcelany łączącej w sobie tradycyjny kunszt produkcji oraz nowoczesne podejście do estetyki. Polska marka może być naszym powodem do dumy, gdyż kradnie serca miłośników designu od Nowego Jorku, po… Hongkong.

Od Nowego Jorku…

Nowy Jork słynie z zamiłowania do sztuki. To tam odbywają się największe aukcje, prestiżowe wystawy i otwierają się galerie na najwyższym poziomie. Jedno z miejsc odwiedzanych przez koneserów sztuki to MoMA Design Store. To właśnie tam zagościł kolejny produkt marki Ćmielów Design Studio. Nowojorczyków urzekły porcelanowe Solniczki KOSTKI. Dzięki pracy projektantów, z pozoru „zwykłe” produkty, jakimi są solniczka i pieprzniczka, przybrały kształt kostek do gry, stając się gratką dla miłośników niestandardowych rozwiązań i nowoczesnego designu.

… po Hongkong!

KOSTKI to nie jedyny produkt, który gości w ofercie MoMA Design Store. Nowojorczycy już wcześniej docenili między innymi zestaw New Atelier. Porcelanowa kolekcja od niedawna wyruszyła w świat, by podbijać kolejne rynki. MoMA Design Store rozszerzył sprzedaż zestawu New Atelier do swojego oddziału w Hong Kongu. Zestaw New Atelier to pierwszy produkt sygnowany marką Ćmielów Design Studio. Kolekcja stanowi przykład współczesnego wzornictwa ceramicznego, wpisującego się w ideę mix and match – mieszaj i łącz. Poszczególne elementy zestawu sprzedawane są indywidualnie. Naczynia i kolory dekoracji można dowolnie łączyć, tworząc spersonalizowane zestawy.

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2022 r.”

„Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.” za I i II okres wnioskowany.”

X